Představení kolekce Blažek jaro/léto 2016


V úterý 24. listopadu se ve vlajkové prodejně Blažek na Václavském náměstí uskutečnilo představení nové kolekce pro jaro a léto 2016 a my jsme u toho nesměli chybět. Pro všechny hosty bylo připravené menší pohoštění a také welcome drink. Celou akci opět moderoval Leoš Mareš, který je již několikátou sezónu tváří značky Blažek. Kromě Leoše zde samozřejmě nechyběl ani majitel firmy Ladislav Blažek, ten také, i když trochu neplánovaně, pronesl pár slov.

Co nového nám Blažek pro příští rok přichystal? Od designérek kolekce jsme se dozvěděli, že zákazníci Blažka jsou otevření novinkám, a tak se v následující kolekci objeví třeba kombinace saka a šortek. Celá kolekce je inspirovaná italským stylem, a tak není divu, že značka i nadále zůstává u vyštíhlených a přiléhavých linií se zkrácenými délkami, které podtrhují siluetu muže. Mezi látkami, které byly na výrobu kolekce použity, se objevují i textilní tkaniny zvučných jmen jako Cerruti, Loro Piana, Vitale Barberis či Marzotto.

Fotka Loeše Mareše z lookbooku jaro/léto 2016

Z oblečení nás velice zaujala dvouřadá saka, z doplňků to byly ikonické klobouky „panama hat“. Ty jsou ručně vyráběné a k dostání budou hned v několika barevných provedeních. Kromě videa z akce tu pro vás máme i několik fotografií kousků, na které se příští rok můžete těšit.


Jak se vám kolekce na příští rok líbí a co říkáte na nové video?

Share:

2 komentářů