Deset tipů na vánoční dárek pro ni

I když trochu za pět minut dvanáct, dočkali jste se dalších tipů na vánoční dárek, tentokrát pro ní! Já mám skoro všechny vánoční dárky už koupené, ale znám hned několik lidí ve svém okolí, kteří ještě nemají ani jeden dárek a jdou nakupovat třeba až jeden-dva dny před samotným Štědrým dnem. A přesně pro ty je určena dnešní inspirace.

rtěnka


Myslím, že rtěnka jako dárek je ta nejlepší volba z dekorativní kosmetiky. Výstřednějším ženám se nebojte koupit nápadnější odstín. Těm, které se s líčením drží spíše při zemi, bych doporučila rtěnku v tělové barvě (nude).

podprsenka


Při koupi spodního prádla, především podprsenky, je nejdůležitější znát správnou velikost. Druhým úkolem je vybrat styl podprsenky tak, aby se přesně hodil k její nositelce a ta se v něm cítila dobře. Nevyztužené, nejčastěji krajkové, podprsenky zažívají svůj návrat a v poslední době jsou hodně trendy.

peněženka


Ženy mají oproti mužům peněženku téměř vždy při sobě, řekla bych, že u ní většinou upřednostňují větší rozměry, je totiž nutné, aby se do ní vešly veškeré účty, kartičky atp., těch máme každá, přiznejme si, nespočet.

ozdoba do vlasů


Další možností vánočního dárku může být i ozdoba do vlasů, třeba v podobě čelenky či nějaké spony.

kosmetická taštička


Na veškerou kosmetiku je skvělá a, troufám si říct, nepostradatelná kosmetická taštička. Nemusí v ní být jen dekorativní kosmetika, ale může být dobrým skladným místem (nebo na cesty) klidně i pro krémy, ozdoby do vlasů, hřeben nebo různé jiné drobnůstky.

kniha


Stejně jako muži, i ženy by se měli čas od času odreagovat a třeba se i vzdělávat čtením. Každý určitě najde knihu, která přesně sedí k danému člověku. Já jsem nedávno přečetla svou první knihu v angličtině a přečíst knihu v cizím jazyce velmi doporučuji, skvěle si tak rozšíříte slovní zásobu.

noční prádlo


Pyžamové kalhoty z teploučkého příjemného materiálu, košile s kraťasy nebo noční košilka jsou vhodným dárkem pro spoustu žen.

kryt & pouzdro na smartphone


Smartphone, součást našeho denního života, dostává běžným opotřebením někdy pořádně zabrat, a právě proto jsou tu různé kryty a stylová pouzdra. Kromě klasických pouzder můžete sehnat i ty nejvíce "crazy" a jedinečné kryty.

parfémU parfémů je občas těžké strefit se do vkusu, někdo má raději sladší vůně, jiný zase ty více kořeněné, já se přikláním spíše k té druhé variantě, ale nepatřím mezi ty, které jsou v dámských vůních příliš vybíravé. Toto jsou tři tipy na zajímavé parfémy, žhavým kandidátem je pro mě Black Opium od Yves Saint Laurent.

náušnice


Dám ruku do ohně za to, že náušnice nebo obecně jakýkoliv šperk udělá radost každé ženě. Při výběru náušnic je třeba dát si pozor na materiál, ze kterého jsou vyrobené, některé ženy totiž v uchu nesnesou bižuterii.

A jaký dárek by na Vánoce nejvíce potěšil vás?

Share:

0 komentářů