Shades of grey

Dnes mám pro vás outfit nafocený na Větruši v Ústí nad Labem, kam jsme s Markem před týdnem jeli lanovkou a vychutnali si výborný oběd. Dali jsme si zdejší vyhlášenou svíčkovou a byla opravdu excelentní, všem ji rozhodně doporučujeme!

Na sobě mám nový kabátek z Shein, ze kterého jsem nesmírně nadšená. Nejvíce mě na něm zaujala jeho délka, dobrá kvalita i šedá barva, která je univerzální, a přesto ne tolik všední. Kabátek je akorát trochu slabší, takže ho znovu vytáhnu asi až na jaře. Tentokrát se mi k němu hodily mé oblíbené tenisky Adidas Originals s technologií TechFit, ale jsem si jistá, že ho příště uvidíte s podpatky, protože ty by k němu vypadaly také krásně!

Today I have for you an outfit photographed at Větruše in Ústí nad Labem, where to we went with Marc by cable car and we savoured a delicious lunch last week. We had a local well-known sirloin in sour cream sauce with dumplings and it was really excellent, we definitely recommend it to everyone!

I am wearing a new coat from Shein and I am very excited about it. What impressed me the most is its length, good quality and also a grey color, which is universal, but still not so ordinary. The coat is only thinner, so I will dress it up again in spring I think. This time my favourite Adidas Originals sneakers with a TechFit tenchnology were a perfect match for it, but I am sure you will see it with heels next time, because they would look beautifully with it, too. 

coat: Shein, t-shirt: H&M, trousers: H&M, sneakers: Adidas (Brands24), bag: Axel, watch: Invicta, sunglasses: Komono

PS: Outfit jsme poprvé fotili naším novým Olympusem PEN E-PL7 (už s novým objektivem), který jsme si na výlet vzali, a řekla bych, že fotky vypadají moc hezky. Jak se líbí vám?

Share:

6 komentářů