Krém & rtěnka Sothys

V lednu jsem dostala k narozeninám svůj první krém Sothys, hned v úvodu chci říct to, že bych si ho sama poprvé nejspíš nekoupila, patří totiž do trochu vyšší cenové kategorie a já bych nechtěla riskovat to, že za krém utratím více peněz a nakonec mi nebude vyhovovat. Krém byl hydratační, což jsem přesně potřebovala. Na pohled mám mastnější pleť, především v oblasti T-zóny, problém je ale ten, že je moje pleť v podstatě suchá a více se mastí proto, že se brání proti ještě většímu vysušování, takže je potřeba dodávat jí potřebnou hydrataci. Nakonec jsem byla nesmírně ráda za to, že jsem krém mohla začít používat, protože je to první hydratační krém, u kterého mám pocit, že doopravdy hydratuje. Vydržel mi cca 4 měsíce, to se mi zdá jako celkem dlouhá doba. Pozor, neznamená, že když použijete velké množství krému, že bude vaše pleť více hydratovaná (či bez vrásek), nadbytek krému se stejně nevstřebá.

Po chvíli, co mi krém došel, jsem se rozhodla pro koupi dalšího, oproti tomu původnímu je trochu pozměněný, má v sobě prý více hydratačních složek. Zatím ho používám necelý měsíc a jsem spokojená stejně jako předtím, krém příjemně voní a dobře se roztírá. Nanáším si ho převážně večer, než jdu spát.

Do mé kosmetické sbírky mi teď přibyla i rtěnka od této značky v zajímavé hnědo-vínové barvě. Myslím, že je to krásná podzimní barva a na rtech bude vypadat hezky a přirozeně.


Máte nějaké zkušenosti se značkou Sothys?

Share:

1 komentářů

  1. S touto značkou zkušenosti zatím nemám, ale možná se po ní podívám. Moc mě zaujalo, jak říkáš (píšeš), že se Ti mastí pleť kvůli tomu, že je suchá, a že se tak sama brání proti vysušování, nad tím jsem takhle nikdy nepřemýšlela, díky :-)

    Klára
    NARA blog
    www.natalieklara.blogspot.cz

    OdpovědětSmazat