Camel coat

V mém dnešním outfitu hraje prim především můj nový kabát. Dá se říct, že po roce hledání jsem konečně narazil na kabát svých snů. Měl jsem vytoužený vlněný jednořadý kabát v barvě velbloudí srsti a právě takový jsem našel na mangoutlet.com. Líbí se mi na něm jednoduchý nadčasový vzhled a přiléhavý střih, který má. Vím, že podobný teď nabízí i H&M v kolekci Modern Essentials selected by David Beckham, ale ten mi do oka příliš nepadl. Nechci zbytečně hanit, ale rozdíl v materiálu jsem poznal na první dotyk. Poslední dobou vsázím především na materiály, právě díky nim se totiž v oblečení cítíme dobře a na to bych při nákupech nikdy nezapomínal. 

The main piece of clothing in my today's outfit is my new coat. Can say that I chanced on my dream coat after a year of searching. I had had one wished wool single breasted coat in camel hair color and I found it on mangooutlet.com. I like its simple timeless appearance and its close-fitting cut. I know that H&M is now offering a similar one in Modern Essentials selected by David Beckham collection, but I am not so excited about that. I don't want to denigrate it, but I have noticed a difference in material at first touch. Last time I have been betting mainly on materials, thanks to them we feel fine in our clothing and I would never forget it when shopping.

coat: Mango, turtleneck: Mango, trousers: H&M, sneakers: Adidas Stan Smith (Brands24), socks: Gant, sunglasses: Gant Rugger, handkerchief: H&M, watch: Gant Rugger

Share:

2 komentářů

 1. Moc ti to sluší, ten kabát je skvělý, taky jsem letos vsadila na camel barvu kabátu! :-) Já jsem si z David Beckham kolekce pro H&M oblíbila tmavě modrý svetr s béžovým proužkem! Silně uvažuju, že si ho koupím, ikdyž je to pánská kolekce :D

  Klára
  NARA blog
  www.natalieklara.blogspot.cz

  OdpovědětSmazat
 2. Mockrát děkuji, vím jaký svetr myslíš. Existuje i v kombinaci s červeným pruhem, ten padl do oka mně, ale po vyzkoušení musím říct, že se během minuty neskutečně vytáhl!

  Marek

  OdpovědětSmazat