A little more colors

Ještě než se stihl proměnit příjemně teplý podzim na méně atraktivní - deštivý a blátivý, nechal jsem se vyfotit v outfitu s tímto oblekem. Celek je poměrně barevný a šmrnc mu podle mého názoru dodávají především doplňky jako je pletená kravata, hedvábný kapesník s paisley (kašmírovým) vzorem, fialové ponožky a nebo opravdu výrazné dioptrické brýle. Velmi často říkám, že s pomocí doplňků můžeme třeba i jednomu obleku dát nespočet podob.

Even before pleasantly warm autumn has managed to change into the less atractive - rainy and muddy one, I had been photographed in outfit with this suit. The whole is quite colored and in my opinion mainly accessories like knitted tie, silk handkerchief with paisley (cashmere) print, purple socks or really striking eyeglasses add pizzazz to that. I very often say that with some accessories we can put countless forms to one suit for example. 

blazer: Topman, shirt: Gant, trousers: Topman, loafers: Baťa, tie: Timeout, handkerchief: Blažek, belt: Baťa, eyeglasses: Gant Rugger, watch: Gant Rugger 

Share:

3 komentářů