Trench coat

Trench coat, chcete-li česky trenčkot, je, dá se říct, klasika klasik, která každý rok patří mezi must-have kousky mnoha žen i mužů. Původně byl určen pro členy britské armády, a to už v 19. století, což je jasný důkaz o jeho nadčasovosti. Když řeknu "trenčkot", každému se asi vybaví značka Burberry, ta je s tímto přepásaným, dvouřadým kabátem neodmyslitelně spjatá. Samozřejmě, že trenčkot v současné době nabízí celá řada módních značek, například já jsem na jeden opravdu pěkný a propracovaný narazil na internetovém obchodu Mango, přesně takový jsem předtím sháněl a s jeho koupí jsem vůbec neváhal. Dnes s ním můžete vidět jeden z mých prvních podzimních outfitů, kdy jsem vsadil především na pohodlí a ležérnost. 

Trench coat is a classic that belongs to must-have pieces of many men and women every year. Originally it was meant for members of British Army in 19 century, which is obvious evidence about its timelessness. When I say "trench coat", everyone probably imagines the Burberry brand. Burberry is inherently connected with this belted coat. Of course, a trench coat is offered by many fashion brands, I chanced on the pretty and well made one on Mango online store, I had been looking for a coat like this before and I wasn't hesitant about buying it. Today you can see it in one of my first autumn outfits, when I have bet on a comfort and casualness.

trench coat: Mango, shirt: Gant, trousers: Gant, sneakers: Adidas Stan Smith (Brands24), belt: Baťa, sunglasses: Gant Rugger, watch: Gant Rugger

Share:

2 komentářů

  1. Líbí se mi kombinace šedých kalhot a camel Trench Coatu :) waytomm.com

    OdpovědětVymazat
  2. I will right away clutch your rss feed as I can not to find your email subscription hyperlink or
    newsletter service. Do you've any? Please allow me realize in order that
    I may subscribe. Thanks.

    OdpovědětVymazat