Prezentace nové kolekce Adidas Stella Sport

Před několika dny jsem se byla podívat na novou podzimní a zimní kolekci Adidas Stella Sport v Hip. Running Clubu. Našla jsem v ní to nejpestřejší sportovní oblečení a zajímavé doplňky - především spoustu barevných batohů a tašek, které se dají využít na sport, ale klidně i jako módní doplněk. Součástí prezentace bylo tentokrát něco nevšedního a pro mě fakt zábavného, každá z blogerek se totiž mohla vžít do role stylistky a na modelkách, které na nás v Clubu čekaly, vytvořit až tři různé outfity. Tři nejlepší stylingy budou odměněny vouchery a kromě poroty můžete i vy rozhodnout, kdo se stane vítězkou, a to na instagramu bloggers.challenge, kde můžete hlasovat pro váš oblíbený outfit. Budu moc ráda, když mě podpoříte!


Na místě bylo připraveno plátno, a dokonce několik rekvizit, které jsme k focení mohly využít. Tři stylingy jsem vytvořila na všech modelkách, které nám byly k dispozici, a snažila jsem se jim vybrat takové věci, které k nim nejlépe seděly. Skvělé bylo i to, že jsme měly možnost mluvit modelkám i do toho, jak mají zapózovat, což může také často zlepšit celkový dojem z outfitu. Jak se vám výsledek líbí?

Share:

2 komentářů

  1. Některé Stella kousky jsou tak hrozné, až jsou pěkné :D A musím říct, že jsem si v poslední době její kolekci poměrně oblíbila :)

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Je pravda, že něco je opravdu dost extravagantní, ale myslím, že celkově ta kolekce vypadá dobře :)

      Smazat