NEW IN: Doplňky Gant Rugger

Už několik let sleduji kolekce od značky Gant Rugger, nejsou sice tak velké jako nabízí klasická linie Gant, ale přesto mi přirostly k srdci daleko více. U Gant Rugger zapomeňte na loga, tady se hraje především na jednoduchý a originální design. Bez nadsázky můžu říct, že přináší přesně to, co mi u klasického Gantu chybí. I když, to se možná do budoucna změní, protože kreativní ředitel Gant Rugger - Christopher Bastin - se před časem stal také kreativním ředitelem pro celý Gant a myslím si, že se od něj do budoucna dají čekat velké věci. Některé změny začínají být pomalu patrné, jak jste měli možnost vidět i v jednom z posledních článků, tak uvidíme, co vše čas přinese.


Když se vrátím ke kolekci Gant Rugger, z ní je u nás k dostání jen pár kousků a nejspíš byste je spočítali na prstech u rukou. Zboží vypadá dost specificky, a tak je určeno spíše pro užší skupinu zákazníků, přesto jsem rád, že se pomalu dostává do prodeje i k nám. Po střední Evropě (Německo, Čechy, Slovensko, Maďarsko) se setkáte převážně jen s klasickým Gantem, za to např. v USA na prvním místě vede právě Gant Rugger, což je celkem zajímavý postřeh.


Od Gant Rugger mi v poslední době padlo do oka opravdu hodně věcí, a tak jsem si udělal radost a alespoň pár z nich jsem si pořídil. První jsou hodinky Gant L.A.S., které jsou letošní novinkou. Jedná se o vůbec první hodinky, které pro Gant Rugger vznikly. Na výběr byl tento model hned ve třech barevných provedeních (tmavě modrá, hnědá, oranžová), já jsem si vybral ty tmavé. Jako jediný nešvar bych jim vytkl zalisované plastové sklíčko, které se může snadno rozbít, takže to chce trošku opatrnosti, když je máte na ruce. Dalším kouskem jsou dioptrické brýle Gibson v matně černém provedení. Na první pohled mají opravdu výrazné rámečky a už teď se těším, až je uvidíte v nějakém mém budoucím outfitu. Třetím doplňkem jsou opět brýle, ale pro změnu sluneční. Vybral jsem si model Nelson v jantarově žluté a ani ty se mi určitě neztratí.

Share:

0 komentářů