My new Topman suit

Nedávno jsem si pořídil nový oblek v netradičním odstínu zelené. Byl to opravdu výhodný nákup, narazil jsem na něj ve slevách na stránkách Topman a musím se s vámi podělit, že vyšel na čtvrtinu původní ceny. Pokud se i vy chystáte k nákupu obleku a chcete si ho pořídit online, rozhodně doporučuji mít danou značku ozkoušenou a vědět u ní svou velikost. Já jsem si jen u krejčího nechal upravit délku rukávů, což musím skoro u všech sak, které si koupím, jinak oblek seděl naprosto skvěle. Přiznám se ale, že jsem z toho měl trošku obavy, protože jsem si sako v pražské prodejně Topman zkoušel jen jednou, navíc velmi narychlo, a kalhoty jsem si neoblékl vůbec. Byl to trošku risk, který naštěstí vyšel. A co vy? Nakupujete online, nebo raději v obchodech?

I have bought new suit in remarkable shade of green lately. It was really good buy, I chanced on it in sales on Topman online shop and I have to share with you I paid for the suit a quarter of the original price. If you are going to buy a suit and you want to get it online, I definitely recommend you try some pieces by a brand before and know your size. I just had to adjust the length of the sleeves like with all my blazers I have, otherwise the suit fitted brilliantly. I admit I was a little bit worried about it, because I have tried a blazer in Prague's Topman shop only once, moreover very quickly, and I haven't try trousers. It was a risk that fortunately came off. And what about you? Do you prefer shopping online or in store?

blazer: Topman, trousers: Topman, shirt: Marc Jacobs, sunglasses: Persol, watch: Gant, belt: H&M, handkerchief: Topman, shoes: Diesel

Share:

2 komentářů

  1. Moc se mi líbí tvůj styl oblékání, ale už vidím ty lidi když se projdeš po Tp jak na tebe koukaji. Ale určitě za mě palec nahoru !!!

    OdpovědětSmazat
  2. Moc pěkné. Hlavně se mi líbí doplňky (hodinky, účes apod.). :)

    OdpovědětSmazat