Metallic shoes

Vzpomínáte si na mého bratra Matěje? Na našem blogu se už párkrát objevil a dnes opět nastal čas, kdy se s vámi chceme podělit o jeho outfit. Pánové, pokud nosíte oblek na denní nošení, nebojte se trochu odvázat a zkuste si koupit nějaký ve výraznější barvě, například v takovéto modré. Vypadá to mladistvě, svěže a jednoznačně o hodně lépe než klasické černé sako se stejnými kalhotami, které nosí téměř každý. Černý oblek byste navíc správně měli obléknout až po 18. hodině. S doplňky můžete být klidně střídmější, Matěj ale i zde, jak je u něj zvykem, trochu experimentoval a svůj oblek doplnil vzorovaným kapesníčkem, pletenou kravatou a vtipným pinem do klopy v podobě brýlí. Tou nejnápadnější věcí se stala stříbrná obuv s vintage vzhledem, která u kolemjdoucích vzbuzovala celkem silné dojmy. U outfitu samozřejmě nechybí hodinky a ani pánská aktovka, která se skvěle hodí třeba do práce. Líbí se vám tento look? Chtěli byste Matějovo outfity vidět častěji?

Do you remember Matěj? He has already appeared on our blog a few times and today is a time for sharing his outfit with you again. Gentlemen, if you wear a suit every day, don't worry to be more bold and try to buy one in some striking color, for example in this shade of blue. It looks youthful, fresh and definitely much better than classic black blazer with the same trousers, that are worn by almost everyone. Moreover, you should wear a black suit after 6 p.m. Regarding accesorries you can be restrained, but Matěj also experimented with them as usual, he completed his suit with printed handkerchief, knitted tie and funny lapel pin in the shape of sunglasses. The most extraordinary thing were silver shoes with a vintage appearance, which provoked quite strong impressions of passerby. In the outfit aren't missing watch and men's briefcase that is suitable for example to work. Do you like this look? Would you like to see Matěj's outfits more often?


Share:

3 komentářů

 1. Ty boty jsou fakt zajímavé, super :)
  HAUTE BASICS

  OdpovědětSmazat
 2. Pletená kravata a tvar límečku - Super. Boty mi k téhle formální verzi přijdou trochu moc. Ale v jiném outfitu si je dokážu představit. V každém případě dobrý punk!

  Michal
  trnkamcz.blogspot.com

  OdpovědětSmazat