Geometric shapes

Možná už jste zaregistrovali, že jsem dnes už třetím dnem na výletě v Miláně, jela jsem sem s mamkou navštívit veletrh obuvi Micam, kde si prohlížím jarní a letní kolekce na příští rok, mapuji nadcházející trendy a v neposlední řadě si oživuji angličtinu. Určitě pojedu i do centra Milána a vy se už teď můžete těšit na můj první vlog z celého výletu!

A jak se vám líbí dnešní outfit? Fotili jsme ho ještě před mým odjezdem do Itálie. Mám na sobě komplet - top a sukni - z eshopu www.zaful.com. Líbí se mi geometrický vzor v černobílé kombinaci, stačilo k němu přidat pár doplňků a hotový outfit byl na světě.

Maybe you have noticed I am the third day on a trip in Milan today, I went here with my mum to visit the Micam trade fair of footwear, where I am looking at spring and summer collections for the next year, I am maping upcoming trends and last but not least I am reviving my English. Certainly I will go into the center of Milan and you can look forward to my first vlog from the whole trip!

And how do you like today's outfit? We made these photos before the leaving to Italy. I am wearing an ensemble - top and skirt - from www.zaful.com eshop. I like geometric pattern in black and white, I have added a few accessories to it and the finished outfit was born.

top & skirt: Zaful, pumps: Maccioni, sunglasses: Lindex, bag: Andrea Incontri, bracelet: Tiffany & Co.

Share:

2 komentářů

  1. Tak toto je luxus! Sukně a boty nemají chybu,dají se kombinovat i dalšími způsoby.

    OdpovědětSmazat
  2. Krasa! :) A ta kabelka, ta se povedla..:)

    OdpovědětSmazat