Finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2015

Zatímco byla Sára v Itálii, já jsem s jejím bratrem Matějem ve středu 2.9. vyrazil na finální galavečer Schwarzkopf Elite Model Look 2015. Stejně jako minulý rok, i tentokrát se konal v honosném Španělském sále Pražského hradu, kam dorazilo spoustu lidí. Jak asi tušíte, akci si nenechalo ujít mnoho známých osobností, nechyběly zde topmodelky Tereza Maxová, Michaela Kociánová, Pavlína Němcová nebo Zuzana Stráská, známá především v zahraničí, a kromě modelek dorazili i další - zpěvák Majk Spirit, nekompromisní módní kritička Blesku Františka Čížková, plastický chirurg Roman Kufa, herec Lukáš Hejlík se svou těhotnou ženou Veronikou a například současná porotkyně Superstar Klára Výtisková. Za zmínku stojí i jeden z nejdůležitějších návštěvníků, a to prezident celosvětové sítě Elite Model Management Vick Mihaci.


Moderátorem slavnostního večera byl Jiří Havelka, což se oproti loňskému roku změnilo. Počet finalistů zůstal stejný, tedy 12 dívek a 12 chlapců. Někteří z nich doposud neměli žádné zkušenosti s modelingem, a přesto se na módním mole solidně předvedli v několika modelech značek Bottega Veneta, Diesel Black Gold či Versace.

V průběhu programu jsme se podívali na dvě vystoupení, z nichž jedno patřilo české skupině Republic of Two. Důležitou součástí finále bylo i představení několika vítězek, a nově také vítězů, soutěže Elite Model Look z předchozích let.


A jak to dopadlo s letošními vítězi? Mezi chlapci z Čech nejvíce zaujal Kristian Černík, který vyniká díky své výjimečné barvě vlasů, Slovensko bude reprezentovat Dominik Oravec. Z děvčat vyhrála Češka Aneta Měšťanová s rovnátky a hnědovlasá Slovenka Lea Novosedliaková, ta se mi líbila ze všech slečen nejvíc.

Teď jsme jen zvědaví, jestli do třetice všeho dobrého vyhraje v mezinárodním finále opět Češka (již třikrát po sobě), bylo by to už po páté od roku 2000, kdy by se na prvním místě umístila dívka z České republiky. Jak se nově zvolení modelové a modelky líbí vám?


Na instagramu najdete naši společnou fotku z večera!

Share:

0 komentářů