Fall is coming

Před pár měsíci jsem na blog přidal letní outfit s tímto lněným dvouřadým sakem. Sáčko je vzdušné, lehké, a nejen díky svému materiálu, ale i barvě, se hodí spíše do teplejších dnů. I když se venku za poslední dny ochladilo, chci si ještě užít oblečení, které budu muset přes zimu odložit do skříně, a tak jsem tentokrát dvouřadé sako zkombinoval jinak, s kalhotami. Mimochodem, včera jsem dostal jednu úžasnou zprávu! Koncem měsíce poletím do Milána na jednu skvělou akci, o které se určitě brzy dozvíte více. Už teď se nemůžu dočkat.

A few months ago I posted on the blog the summer outfit with this linen double breasted blazer. The blazer is airy, light, and because of its material and color it is more useful for warmer days. Although the weather got colder during the last days, I want enjoy a clothing that I will have to put it to the closet over the winter, so I have combined the blazer differently this time, with trousers. By the way, I got such a great piece of news yesterday! In the end of September I will go to Milan to visit one amazing event, you will certainly find out more information about it soon. I can't wait!

blazer: Mango, shirt: Gant, trousers: H&M, socks: Gant, shoes: Baťa, handkerchief: Blažek, sunglasses: Persol, watch: Gant

Share:

2 komentářů

 1. Vypadá to úžasně! To sako Ti moc sluší a působí velice vkusně.
  V Milánu si to užij a už se těším, co z toho vzejde!
  P.S. Miluju vzorované ponožky v oxfordkách!

  Klára
  NARA blog
  www.natalieklara.blogspot.cz
  narablog54@seznam.cz

  Nezapomeňte se zúčastnit GA o 2 keramické dózičky ve tvaru cupcaků: http://natalieklara.blogspot.cz/2015/09/sweet-next-50-giveaway.html

  OdpovědětSmazat
 2. Příjemný a určitě pohodlný outfit :-) Líbí se mi brýle, značku Persol jsem nějak přehlížela a uvažuji, že do nich půjdu raději než do Raybanů! a event si určitě zasloužíte :)

  OdpovědětSmazat