The blue eye liners

Minulý týden jsme s Markem podnikli několik výletů a jedním z nich byla cesta do Karlových Varů. Moc se nám tam líbilo, počasí skvěle vyšlo, takže procházka karlovarskými kolonádami a okolními uličkami byla doslova jedna báseň. Ve městě bylo navíc hezky rušno, protože tam právě probíhal City Triathlon Karlovy Vary 2015, a tak jsme měli možnost vidět i něco ze sportu, což nám připadalo jako super zpestření!

A můj outfit? Jak jsem slibovala, můžete v něm vidět výrazné modré linky na očích, které byly zajímavým osvěžením, co říkáte? Já jsem naprosto spokojená! Myslím si, že líčení krásně doplnilo letní šaty z Shein.

Last week we made several trips with Marc and one of them was a journey to Carlsbad. We really liked it, the weather was nice, so our stroll through the Carlsbad colonnades and surrounding streets was a poem, literally. Moreover, the city was pretty busy, because the Carlsbad City Triathlon 2015 was taking place there, and so we had an opportunity to see something from sport, it seemed to us like a great variegation!

And my outfit? As I promised, you can see in it striking blue eye liners, which were an attractive refreshment, what do you say? I am absolutely satisfied! I think the makeup beautifully complemented summer dress from Shein.

dress: Shein, wedges: Bata, bag: Bhailiù, sunglasses: H&M

Share:

0 komentářů