Stylový smartphone

Jak jste se už dozvěděli od Sáry, před pár dny jsme se vydali do nedalekých Drážďan, kde jsme příjemně trávili celý den. Ten, kdo sleduje náš instagram, má tyhle informace, jak se říká - přímo z první ruky. Snažíme se ho totiž průběžně zásobit fotkami a být vám tak více nablízku. Většina z těch posledních je pořízená telefonem Huawei P8, poznáte to podle hashtagu "huaweip8". Telefon jsme dostali na otestování a opravdu se nám zalíbil. Solidní výkon, pěkný jednoduchý design, hliníkové tělo a hlavně kvalitní fotoaparát, který využíváme každý den, to vše nás na tomto smartphonu zaujalo. Jediné, co mě maličko překvapilo, bylo to, že lišta pod displejem zůstala na první pohled nevyužitá a není na ní např. home button, ten je totiž těsně nad lištou, což je pro mě trochu nezvyklé. Nicméně, pokud sháníte nový telefon, mohu za sebe tento rozhodně doporučit, já sám se teď po nějakém novém rozhlížím a Huawei P8 jednoznačně patří mezi mé favority.

Do Drážďan jsem vyrazil elegantněji, o pár stupňů se ochladilo, a tak jsem po období tropických veder mohl opět sáhnout po saku. Celý jednoduše elegantní look rozbijejí jen sportovní tenisky Adidas Stan Smith, které mám z Brands24. Jsou to již druhé Stan Smith, které z tohoto obchodu mám, a jsem za ně moc rád. Přijde mi, že se dají nosit snad úplně ke všemu!

PS: Kromě telefonu pro vás máme tip i na zajímavou soutěž, kterou najdete na webu www.p8nocnisvet.cz. Když vyfotíte noční fotku svým mobilním telefonem, máte šanci získat 100 000 Kč a mnoho dalších cen, například právě Huawei P8 nebo výlet do Číny! Tak proč to nezkusit? My se do soutěže co nejdříve také zapojíme a výslednou fotku zveřejníme na instagramu.

blazer: Marc Jacobs, shirt: C&A, trousers: H&M, sneakers: Adidas Originals Stan Smith, belt: H&M, watch: Gant, sunglasses: Persol

Share:

0 komentářů