Šátek několikrát jinak

Šátek dokáže hravě oživit každý outfit. Asi nejznámější šátky vyrobené z hedvábí pochází z dílny Hermès, jsou však především otázkou luxusu, jejich ceny se totiž pohybují v řádech tisíců, ale kvalitní hedvábný šátek můžete klidně sehnat už za několik stovek. Napadlo vás někdy, jak variabilní tento doplněk může být? Ať už je bavlněný či hedvábný, snadno s ním vytvoříte ty nejrůznější módní kreace, a my pro vás máme několik tipů na to, jak ho dobře využít!


1. Šátek kolem krku - tento způsob, jakým oživit svůj outfit, jistě každý zná. Uvázat si šátek kolem krku není žádnou novinkou, ale i v tomto případě si s ním můžete dost vyhrát. Díky různým postupům, jak ho naaranžovat, může šátek vypadat pokaždé jinak.

2. Šátek jako pásek - nemáte doma vhodný pásek? Šátek by mohl být zajímavou variantou, jak ho nahradit, udělejte na něm menší mašli, nebo nechte jeho konec volně spuštěný.

3. Šátek na hlavě - když jednou za čas vyměníte běžné pokrývky hlavy za šátek, myslím si, že určitě zazáříte. Šátek použijte jednoduše třeba jako čelenku, ale určitě můžete zkusit i něco odvážnějšího, např. turban.

4. Šátek na kabelce - výrazným doplňkem můžete oživit i vaši kabelku, která rázem získá úplně jiný šmrnc.

Doufám, že se po dnešní inspiraci nebudete bát s šátkem trochu experimentovat a využijete ho co nejlépe!

Share:

2 komentářů

 1. perfektné tipy, šatky sú top! :)

  Izabell │my diary/klik/

  OdpovědětSmazat
 2. Šatky sú super. Mám ich strašne rada. Som rada za každý ďalší tip. o)

  Anna
  www.newskinyme.com

  OdpovědětSmazat