Sáhněte po šortkách

V letních dnech se základem mnoha outfitů stávají kraťasy, a tak jsem si řekl, proč nenapsat kratší článek o tom, s čím tento kus oblečení nejlépe kombinovat. Vybral jsem čtyři věci, o kterých si myslím, že se ke kraťasům jednoznačně hodí, a udělal jsem s nimi pro vás i malou ilustrační koláž.

sako
Sako k šortkám může jednomu přijít jako nešvar, mně osobně se tahle trendy kombinace velice líbí. Se sakem totiž šortky budou rázem vypadat elegantně a je vcelku jedno, zda pod ním bude jednoduché tričko nebo košile. Samozřejmě je důležité sáhnout po sportovním saku z lehkého přírodního materiálu a nejlépe bez podšívky.

pletený pásek
Pletený pásek, ať už kožený či látkový, se prostě k šortkám hodí a pokud si vyberete nějaký výrazný, ihned s ním můžete oživit celý outfit.

polo tričko
Kombinací šortek a polo trička získáte sportovní look, který můžete podpořit jednoduchými teniskami a celý outfit je rázem na světě.

espadrilky
S touto letní obuví skvěle docílíte, společně se šortkami, zajímavého plážového looku.

sandále
Sandále k létu neodmyslitelně patří a se šortkami vždy tvoří báječnou kombinaci. Co se týká sandálů, popř. i pantoflí, vyberte si vždy jednodušší kožené, budou se hodit ke všemu a nikdy nevyjdou z módy.

sako: H&M, pásek: Missoni, polo tričko: Lacoste, espadrilky: Stubbs and Wootton, šortky: Michael Bastian X Uniqlo, sandále: K. Jacques

Share:

0 komentářů