Red turtleneck

V tomto pohodlném outfitu jsem nedávno strávila celý den v centru Prahy. Ten den jsme s Markem vyrazili na prezentaci kolekce Orsay podzim/zima 2015/16, o které jsme psali v předminulém článku, a šli se podívat po pár obchodech. Bylo celkem chladno, a tak jsem si poprvé oblékla tento výrazný rolák ze speciální kolekce Jean Paul Gaultier for Lindex. Jak se vám líbí?

In this comfortable outfit I have spent all day in Prague lately. That day we set out to the Orsay presentation of the collection fall/winter 2015/16, which we wrote about in the article before last, and we went to see some shops. It was a little bit cold, so I put on this striking Jean Paul Gaultier for Lindex turtleneck. How do you like it?

turtleneck: Jean Paul Gaultier for Lindex, trousers: H&M, sneakers: Adidas Originals Stan Smith (Brands24), bag: Andrea Incontri, sunglasses: Tod's, watch: Invicta

Share:

4 komentářů

 1. Krásný outfit, moc ti to sluší! :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Vypadá to moc pěkně :) dobrá kombinace

  OdpovědětSmazat
 3. Rolák je povedenej a originální,ale asi bych ho nechala až na podzim a zimu. Nejlepší jsou boty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teď to vypadá trochu bláznivě, když je venku třicet stupňů :-D...ale minulý týden jsem ho využila a bylo mi v něm akorát. :-) A děkuju!

   Smazat