Vyberte si ideální plavky na léto!

Pomalu přichází ten nejvyšší čas, kdy byste si měli pořídit nějaké plavky na letní radovánky. To ale není až tak jednoduché, na trhu je totiž nespočet druhů, nejen, že si můžeme vybírat z širokého spektra barev či vzorů, ale také všemožné střihy. Jaké plavky jsou letos IN? Z internetového obchodu ASOS, kde mají velmi široký sortiment, jsem vybrala několik typů plavek a udělala takové jejich menší shrnutí.

BIKINI

Tyto dvojdílné plavky jsou asi největší klasikou, i přesto s nimi nemusíte být všední a můžete se poohlédnout po nějakém zajímavějším zpracování. Pro mě osobně jsou těmi nejuniverzálnějšími plavkami na léto, ráda se totiž opaluji a nechci zbytečně zakrývat větší část mé pokožky. 


SWIMSUIT

Jednodílné plavky mohou být pro některé letní dny skvělým zpestřením, jak vidíte, nemusejí zakrývat celé tělo, ale mohou být odlehčené například průstřihy na bocích. Pro mě by asi byly ideální volbou do uzavřeného bazénu.


HIGH WAISTED

Trendem letošního léta jsou jednoznačně plavky s vysokým pasem! Určitě je nenajdete na každém rohu, a tak s nimi můžete snadno zazářit.


A jakým plavkám dáváte přednost vy?

Share:

2 komentářů

  1. Tak ja som tento rok musela dať prednosť celým plavkám a nohavičkám s vysokým pásom... no neviem, či som v nich priamo zažiarila, ale je pravda, že v chorvatskej Pule a ani na Slovensku som nikoho v nohavičkách s vysokým pásom nestretla X:o)))

    www.detskemodnemolo.blogspot.com

    OdpovědětSmazat