Tip na účes s Babylissem

Různé účesy dokáží snadno změnit celkový vzhled a podobně jako zajímavé líčení vás můžou hezky rozzářit. Já si účesy moc často nedělám a myslím si, že je to celkem škoda. Je to nejspíš tím, že na účesy nemám tak velkou fantazii nebo mám problém s jejich vytvořením, takže když už se do něčeho pustím, většinou je to jen něco jednoduššího. Přeci jen, dělat účes z delších vlasů sama sobě zabere docela dost práce, ale začínám dělat menší pokroky.


Díky časopisu Cosmopolitan, od kterého jsem dostala twistovač vlasů Babyliss, jsem přišla na několik nových zajímavých účesů, a tak jsem se rozhodla vám jeden z nich ukázat a krok po kroku předvést to, jak jsem ho přesně vytvořila. Je to velmi jednoduché, stačí pár minut a hotový účes je na světě! Co na něj říkáte?


Jak jsem se již zmínila, účes je velmi jednoduchý a na jeho vytvoření budete potřebovat asi 5-10 minut. Postupovala jsem takto:

1. Vlasy jsem si rozčesala a udělala klasický culík. Abych zakryla gumičku, omotala jsem ji pramenem vlasů, který jsem vzala z culíku a zafixovala ho třemi pinetkami. Snažila jsem se je upevnit tak, aby nebyly moc vidět.

2. A teď už přichází na řadu Babyliss. Manipulace s ním není vůbec složitá, zapletení jednoho twistu spočívá ve dvou krocích. Nejprve jsem do každého ze dvou úchytů připevnila pramen vlasů, prameny se nejdříve spirálovitě zatočí a poté se zapletou dohromady. Do culíku jsem si udělala asi pět twistů, aniž bych dodržovala jejich pravidelnou tloušťku. 


Můžu vám zaručit, že s tímto účesem rozhodně nešlápnete vedle, twisty a copánky se totiž letos objevily na mnoha přehlídkách stejně jako culíky všech možných druhů, já jsem tyto dva prvky zkombinovala a vytvořila tak trendy pohodlnou kombinaci. Účes můžete využít na jakoukoliv příležitost, ale skvěle se hodí na běžné denní nošení!

Stella McCartney, Oscar de la Renta, Jeremy Scott, Michael Kors

Chcete vyhrát jeden z copánkovačů Twist Secret od BaByliss nebo balíček vlasové kosmetiky? 
Upleťte si sama copánkový účes, vyfoťte se a svoji fotografii přihlašte do soutěže!
Vše potřebné najdete na webu copankovamanie.jenprozeny.cz.

Share:

0 komentářů