Shorts & blazer

Na představení nadcházející kolekce Blažek jsem vyrazil především pohodlně, a přesto elegantně oblečený. Vsadil jsem na kombinaci šortek a saka, která není úplně všemi přijímána s pozitivním ohlasem, ale mně se opravdu líbí. Samozřejmě je důležité vybrat vhodný materiál saka, jinak by daná kombinace nedávala smysl. Já jsem si vzal sako lněné, len je vyloženě letní materiál, především díky své prodyšné vlastnosti. Na řadu přicházejí boty, k outfitu se mi výborně hodily monk shoes, a tak jsem si poprvé obul ty od Givenchy, před nějakou dobou jste je mohli vidět v NEW IN článku. Měl jsem sice trošku obavy, znáte to, nové boty při prvním nošení nemusí být až tak pohodlné, ale naštěstí to bylo naopak a já si v nich každý krok užíval. Jelikož jsem takto "vystajlovaný" navštívil akci Blažka, tak jsem záměrně zvolil alespoň hedvábný kapesníček právě od této značky. A posledním, poměrně výrazným prvkem se nyní u mých outfitů staly dioptrické brýle. Přeci jen si uvědomuji, že namáhání očí bez nich není zrovna příjemné, a tak jsem si pořídil hned několikery, abych je mohl snadno střídat.

I set out to the Blazek's presentation of upcoming collection dressed primarily comfortably, but still gracefully. I bet on a combination of shorts and blazer, which often isn't accepted with a positive feedback, but I really like it. Of course, it is important to choose convenient material of the blazer, otherwise the combination wouldn't make a sense. I was wearing the blazer made of linen, linen is primarily summer material, especially thanks to its air permeability. Next on the list are shoes, monk shoes were a perfect match for my outfit, so I firstly put on the Givenchy's one, you could see it in NEW IN article some time ago. I was a bit concerned about the shoes, you know, new shoes might uncomfortable, but fortunately it was the other way around and I enjoyed them in each step. I visited the Blazek's event and this was why I intentionally took at least silk handkerchief that is just by this brand. Lately, eyeglasses have become a quite significant element. I realize that straining my eyes without them isn't exactly good, so I bought several eyeglasses for easy changing.

sako: Mango, šortky: H&M, košile C&A, boty: Givenchy, hodinky: Gant, brýle: Giorgio Armani, pásek: Baťa, kapesník: Blažek

Share:

2 komentářů

  1. Ahoj, jak sedí velikostně sako od Manga v porovnání s Blažkem?

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Ahoj, slim fit sako z Manga mám v čísle 50, stejný typ (slim fit) od Blažka mi sedí 48, ale rozhodně raději doporučuji vyzkoušet, protože každá postava je specifická a co platí u mě, nemusí platit pro ostatní.

      Smazat