Představení kolekce Blažek podzim/zima 2015

Saka, košile, elegantní obuv, kravaty a kapesníčky - to je oblečení, ve kterém se cítím víc než dobře, a proto jsem moc rád navštívil představení kolekce Blažka pro podzim a zimu 2015. Na akci jsem dorazil se Sárou, která vše potřebné zdokumentovala. Co najdete v nové kolekci a jak tato módní událost probíhala? To se dozvíte, když budete číst dál!

Představení nemoderoval nikdo jiný než Leoš Mareš, který se vloni na podzim poprvé stal tváří kampaně Blažek. Hned v úvodu jsme se všichni podívali na video z backstage, Leoš si při té příležitosti jako obvykle neodpustil své vtipné poznámky, sledování televize v takto hojnějším počtu mu totiž připomnělo dřívější dobu, kdy k sobě lidé chodívali na televizi, což byla v tomto spojení doopravdy úsměvná představa, která nás pobavila. Kromě Leoše zde samozřejmě nechyběl ani majitel firmy Ladislav Blažek společně i s dalšími módními designéry či fotografkou, kteří nám o nové kolekci a kampani k ní řekli pár slov. Na závěr jsme si ještě popovídali u vynikajících chuťovek připravených k zakousnutí.


Podzimní a zimní kolekce je rozdělena na formální a neformální část, ale obecně klade důraz především na přiléhavé střihy a přepychové materiály, dominují v ní odstíny modré, azurové, malinové a okrové barvy. 

Jako malou ochutnávku jsme pro vás z nové kolekce vybrali pět kousků, které nás nejvíce zaujaly. Na zbytek se můžete těšit v prodejnách Blažek! Těšíte se?

Share:

0 komentářů