I feel so comfy

V kombinaci tohoto oblečení se cítím neskutečně pohodlně, je pro mě skvělou volbou, jak strávit zaneprázdněný den ve městě. Poprvé na mě můžete vidět například tenisky Adidas Originals Stan Smith, které jsem si stejně jako Marek objednala přes internetový obchod www.brands24.cz, kde si mimochodem v sekci "MAGAZINE" můžete přečíst zajímavý rozhovor s námi!

In combination of this clothing I feel so comfy, it is for me great option how to spend all day in a city. For the first time you can see for example Adidas Originals Stan Smith sneakers, which I have ordered on the Brands24 online store as well as Marek. By the way, there in "MAGAZINE" section you can read our interesting interview!

  coat: H&M, t-shirt: H&M, boyfriend jeans: Just Cavalli, sneakers: Adidas Originals Stan Smith, bag: Lindex, eyeglasses: Moretti

Share:

5 komentářů

 1. Super! Krásný boty. Podobný kabát/blejzr mám v bílém provedení zn.Mohito. Mám ráda tenhle "prostý"styl,který působí ledabyle, i když je pečlivě promyšlený.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc, Hančo :-)...Je to opravdu jednoduchá kombinace a není na ní moc co zkazit, ale na bežné nošení je hodně fajn!

   Smazat
 2. You look great in this outfit, I absolutely love it. <3
  Do you wear your Adidas sneakers without socks?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Thank you so much <3...I wear my sneakers with special socks, but you can't see them. :-) Adidas offers these invisible socks on the online shop. It is better for me, more comfortable.

   Smazat
 3. Outfit je skvělý :) V jednoduchosti je krása :)

  OdpovědětSmazat