Black and yellow

Mé nové lodičky od Bati se vzorem černo-žluté kohoutí stopy jste mohli vidět již v jednom z předešlých outfitů, kde jsem je využila ke svému modrému overalu. Jejich poměrně netypický a výrazný vzhled v lidech nevyvolal jen kladné ohlasy, ale já jsem moc ráda, že tyto botky mám. Působí na mě velmi originálně a díky své nápadnosti snadno oživí nejeden outfit, který by byl jinak docela nudný. A co si o tom myslíte vy?

My new Bata heels with dog tooth print in black and yellow you could see in one of the latest outfits and I was wearing them with a blue jumpsuit. Its relatively atypical and striking appearance didn't raise only positive feedback, but I am so glad that I have these shoes. They seem to me very original and thanks to its ostentation easy revive more than one outfit which would otherwise be pretty dull. And what do you think about it?


blazer: H&M, t-shirt: H&M, boyfriend jeans: Just Cavalli, heels: Bata, bag: Andrea Incontri, watch: Invicta

Share:

5 komentářů

 1. Tak v těchto lodičkách bych nevydržela ani pidisekundu... Jsem ráda za svoje letní sandálky na klínku. Ale jinak to vypadá velmi dobře. Máš nádherné vlasy! :*

  Corculum♥

  OdpovědětSmazat
 2. Mně se ty tvoje outfity neskutečně líbí. :) Opravdu to má šmrnc a je to nápadité. Jen se mi tentokrát moc nelíbí roztrhané džíny, ale to je jen osobní názor a vlastně to ve výsledku nemá vliv na to, že ti to prostě fakt sekne. :)

  OdpovědětSmazat
 3. Ty lodičky se mi sami o sobě moc líbí! K tomu overalu se mi sice moc nehodily, ale k tomuhle outfitu sedí perfektně a tobě to sakra sluší!! :-)

  NARA // czech fashion blog
  www.natalieklara.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 4. Myslim si, že jsou opravdu skvělým oživením :)

  OdpovědětSmazat