Schwarzkopf Elite Model Look 2015

Minulý rok touto dobou jste na blogu mohli zahlédnout článek o castingu soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2014. O několik měsíců později, v září, jsme se s vámi podělili o krásnou podívanou z velkého finále, kterého jsme se s Markem zúčastnili. Měli jsme neskutečnou radost z toho, že jsme na slavnostní galavečer mohli dorazit, byl to totiž nádherný zážitek! Z finále vzešly dvě vítězky, Slovenka a Češka, a nově také dva muži, kteří taktéž jeli reprezentovat Českou a Slovenskou republiku do čínského Šen-čenu.

Letos už jsou castingy za námi a těm, kteří se přihlásili, teď nezbývá nic jiného než netrpělivě čekat na zprávu, zda postoupili do užšího semifinále. My jsme se přišli podívat na předposlední casting, který se konal v našem rodném městě - v Teplicích v nákupním centru Galerie Teplice. V porotě samozřejmě opět nechyběly známé tváře jako ředitel soutěže Saša Jány či patronka Pavlína Němcová a zasedly zde také modelky z loňského ročníku soutěže či stylistka Olga Oliwye Soukupová.


Casting probíhal jako obvykle, slečny a muži jednotlivě přicházeli k porotě, kde zodpověděli pár jednoduchých otázek, nechali se vyfotit před fotoplátnem a pokud bylo potřeba, tak i přeměřit. 

Na všechny zde čekal bezchybný doprovodný program, který byl oproti minulému roku navíc obohacený o dvě nová stanoviště. V programu bylo líčení německou kosmetikou Artdeco, možnost vyhotovení rozboru vlasů s doporučením na vhodné přípravky, ukázka samoopalovacích výrobků Vita Liberata a také příležitost k jejich vyzkoušení a v neposlední řadě prezentace čtyř trendy účesů.

Navzdory celkem hojnému poštu návštěvníků bylo během asi dvou hodin, jak se říká, vymalováno!


Již druhým rokem za sebou vyhrála světové finále Elite Model Look Češka. Minulý rok to byla krásná, mladá a inteligentní Barbora Podzimková, které se tak během krátké doby naskytla spousta zajímavých pracovních příležitostí. Po svém vítězství se vydala na svou první zahraniční cestu do Tokia, kde šla například přehlídku pro Miu Miu, což byl jeden z jejích prvních největších úspěchů. Já Barboře moc fandím, protože je nejen nádherná, ale i moc sympatická. Doporučuji podívat se na tento díl Show Jana Krause, kam byla Barbora pozvána!

Share:

1 komentářů