Mé 4 oblíbené rtěnky

Rtěnky dokáží podtrhnout a oživit nejeden outfit, a proto jsou pro mě v poslední době velmi cenným doplňkem. Místo náramků nebo výrazných náhrdelníků tedy často sáhnu právě po rtěnce, doma jich mám spoustu, jsou různých barev i konzistencí, mezi nimi jsem si ale našla své favoritky, které bych rozhodně za žádné jiné rtěnky nevyměnila, a tak jsem si řekla, že se s vámi o ně musím podělit!


1. Zoeva 
LUXE CREAM LIPSTICK / One Wish
Rtěnku od Zoevy používám poměrně krátkou dobu, do svého top výběru jsem ji ale musela zařadit především kvůli jejímu specifickému odstínu tmavě vínové, který jen tak snadno neseženete. Navíc má velmi dobrou krémovou konzistenci.

2. Yves Saint LaurentBABY DOLL KISS AND BLUSH / 6
Na tomto produktu je překvapující to, že se jedná o rtěnku a tvářenku zároveň, což je celkem praktické. Já ji využiji převážně jako rtěnku, díky aplikátoru v podobě houbičky se dobře nanáší a snadno s ní lze vytvořit buď jemně namalované, nebo naopak velmi výrazné rty.

3. MAC Heroine
K této rtěnce snad ani netřeba slov. Díky své barvě mi přijde naprosto úžasná a jedinečná, věřím, že by si na ní každý netroufl, ale pro mě je to oproti klasické červené skvělé zpestření.

4. PupaI'm lipstick / 306
Pokud máte problém s tím, že vám rtěnka na rtech příliš nevydrží, s touto byste měly být spokojeny. Naposled mi vydržela skoro půl dne, a to jsem se vůbec nevyhýbala jídlu ani pití!

Po kliknutí na jednotlivé nadpisy se vám otevře outfit s danou rtěnkou.

Share:

0 komentářů