Like a Sicilian women

Dnešní článek navazuje na můj poslední článek Líčení s kosmetikou Zoeva, v něm jsem vás tak trochu navnadila na pokračování s výsledným líčením dohromady s kompletním outfitem i účesem. Jak jsem se již zmínila, pro vytvoření tohoto looku jsem se inspirovala z přehlídky Dolce&Gabbana Spring/Summer 2015, která taktéž načerpala inspiraci, a to ze španělské invaze na Sicílii v 15. století. V jednotlivých modelech můžete zahlédnout stopy baroka a ústřední prvky zahrnující puntíky, zlatou, černou a rudou barvu a především květiny, které měly modelky naaranžované ve vlasech, jako doplněk jim nechyběly velké a výrazné náušnice. V kolekci byly k vidění také specifické bundy (bullfighter jackets), různé typy šatů či krátké zdobené šortky. Celá přehlídka v čele s krásnou Kendall Jenner se mi neskutečně zalíbila, a proto jsem se rozhodla nastylovat se v podobném duchu. Jak se vám má výsledná práce líbí?

Today's article builds on my latest Makeup with the Zoeva cosmetics article, in which I lured you to the next article with my final makeup, complete outfit and hairstyle. As I mentioned, to create this look I was inspired by Dolce&Gabbana Spring/Summer 2015 fashion show, which has drawn an inspiration from the Spanish invasion of Sicily in the 15th Century. In each piece you can see traces of Baroque and the main elements including polka dots, gold, black and red color and above flowers, which models had arranged in hair, they didn't miss oversized and remarkable earrings. The collection also showcased bullfighter jackets, different types of dresses or jewelled hotpants. I really liked this whole fashion show led by beautiful Kendall Jenner, so I decided to make a styling in a similar spirit. How do you like my final work?

dress: Asos, heels: Olivia Shoes, earrings: H&M

Share:

11 komentářů

 1. Výsledná práce prostě nemá chybu. Krásný styl, líčení i fotky. Prostě nádhera :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Výsledná práce prostě nemá chybu. Krásný styl, líčení i fotky. Prostě nádhera :-)

  OdpovědětSmazat
 3. Sáro to je super. :) Moc ti to sluší, outfit je naprostá bomba a ta tmavá rtěnka ti neskutečně sekne! :)

  OdpovědětSmazat
 4. Nádhera! :) Můžu se jen zeptat, odkud máš tu květinu ve vlasech, prosím? :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Moc ti děkuju! :) Je to živý karafiát, který jsem koupila v květinářství, překvapivě šel do vlasů skvěle naaranžovat, jen jsem ho tam "zapíchla" :D a dobře držel. Tak si říkám, že na nějakou speciální příležitost klidně příště zvolím znovu čerstvou květinu místo nějakých umělin.

   Smazat
  2. No téda, tak to je úžasný nápad! :)) Já si právě říkala, že je to abnormálně pěkné a vůbec to nevypadá uměle, takže mě to samozřejmě hned zajímalo. :D :)) Ale musím říci, že ti tenhle styl vážně šíleně moc sluší a určitě budu ráda, když zase nějaký podobně naladěný outfit na tobě uvidím! ;)

   Smazat
 5. Vypadá to božsky, ta rtěnka Ti sedí, vážně moc Ti sluší :-) Celkově se mi moc líbí jak si to pojala!

  Klára
  NARA // czech fashion blog
  www.natalieklara.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
 6. Jste všechny strašně milé! :) Jsem ráda, že se vám inspirace zalíbila. Určitě na blogu nějaký outfit v podobném duchu brzy zahlédnete!

  OdpovědětSmazat
 7. Si nádherná! Veľmi ti to pristane :)

  OdpovědětSmazat
 8. viděla jsem na fb na stránce dnes nosím a prostě dokonalost no :) jsi božská

  OdpovědětSmazat