Líčení s kosmetikou Zoeva

Před nějakým časem jsem vám na blogu ukázala sadu svých nových štětců Zoeva - zde. Od této kosmetické značky mi během chvíle přibyly i další produkty, a to nová paletka stínů, černý fix na oči a krásná vínová rtěnka, rozhodla jsem se proto udělat se všemi produkty Zoeva, které mám, takový menší návod na poměrně jednoduché líčení inspirované přehlídkou Dolce&Gabbana Spring/Summer 2015!


EYESHADOW PALETTE / NATURALLY YOURS

Na paletky stínů od Zoevy jsem pokukovala již delší dobu, hrozně se mi líbí a připadají mi neskutečně roztomilé. Jejich obal mi svým tvarem a celkovým zpracováním připomíná čokoládu! Svou první paletku jsem si vybrala trochu střídmější, zkrátka takovou, kterou v budoucnu nejvíce využiji. Hnědé odstíny barev totiž moje oči zdobí nejčastěji. Časem bych ale ráda vyzkoušela i něco trochu nevšedního.


1. V prvním kroku, při líčení očí, jsem na celé pohyblivé víčko nanesla jeden z nejsvětlejších odstínů z paletky.

2. Hned poté jsem sáhla po tmavší hnědé barvě, kterou jsem nanesla do očního oblouku. Tmavý stín oko opticky zvýrazní a vašemu pohledu dodá větší hloubku.


CAT EYE PEN

3. Linky jsou to, co mi na líčení trvalo asi nejdéle. Při jejím nanášení se musím plně soustředit, abych nepřetáhla a nezničila si tím celé oční stíny, které jsem doposud nanesla. Naštěstí se mi to povedlo hned na první pokus! V poslední době se mi oční linky velmi líbí, myslím, že oku dodávají ten pravý šmrnc.


LUXE CREAM LIPSTICK / One Wish

Nakonec jsem použila řasenku (ta je od Bourjois Paris) a na úplný závěr rtěnku Zoeva v tmavě vínové barvě.


Takto vypadalo mé výsledné líčení, musím vás ale upozornit, že to zatím není všechno! V jednom z příštích článků uvidíte celý look se speciálním účesem i celým outfitem, který jsem k tomuto makeupu zvolila.

Share:

0 komentářů