Letní inspirace s Espritem

Někdy minulý rok na podzim jsem poprvé zavítala na internetový obchod značky Esprit, moc mě zaujal, a tak jsem si z něj hned objednala křivák, který jste na blogu mohli několikrát zahlédnout. Doteď jsem ho skvěle unosila a musím říct, že vypadá stále jako nový, takže se mi osvědčila i jeho dobrá kvalita. Teď jsem eshop navštívila znovu a z celkového sortimentu, který nabízí, jsem moc nadšená. Zalíbil se mi natolik, že jsem se rozhodla sestavit z několika kousků outfit, který vás třeba bude inspirovat k vytvoření nějakého podobného letního looku.


Jako první mi do oka padly hnědé kožené sandále s třásněmi. Třásně letos představují jeden z nejvýraznějších trendů jara a léta, článek o nich jste si na našem blogu mohli přečíst už před několika týdny. Samotné sandále jsou celkem výrazné a svým stylem specifické, a tak je nutné k ním vybrat vhodný zbytek outfitu, aby celek nepůsobil přeplácaně.

Pokud byste si na léto rádi pořídili kalhoty, vhodné jsou ty se zkrácenou délkou a nejlépe nějaké světlejší barvy, já jsem vybrala kalhoty ve světlé mint barvě.

Bílá košile, kterou jsem vybrala, je naprostým základem celého šatníku, a to jak u mužů, tak u žen, dá se unosit téměř ke všemu a je to snad ten nejuniverzálnější kousek, který můžete mít. Jak se říká, v jednoduchosti spočívá krása.

Outfit skvěle doladila výrazná kabelka v etno stylu, která správně ucelila myšlenku celého looku.

A na závěr jsem přidala i drobné doplňky, a to jednoduchý náramek a brýle nezbytné do slunečného letního počasí. Zvolila jsem model pilotek, s těmi nikdy nic nezkazíte, jsou také poměrně univerzální a outfit dokážou pozdvihnout na vyšší level.

Jak se vám inspirace na letní look líbí? Chtěli byste do budoucna vidět i nějakou další? 

Share:

1 komentářů

 1. Značku Esprit samozřejmě znám, ale nikdy mě nic moc nezaujalo, ale na tom e-shopu je toho fůra! :-)
  Jinak u nás na blogu je taky isnpirační článek o outfitech na léto ;-)

  Klára
  NARA// czech fashion blog
  www.natalieklara.blogspot.com

  OdpovědětSmazat