Jumpsuit

Venku se přes víkend nádherně oteplilo, a tak jsem ven mohla vyjít oblečená jen v pár kusech oblečení. Poprvé jsem vytáhla svůj nový overal z Sheinside, do kterého jsem se naprosto zamilovala! Overaly jsou celkově velmi univerzální, s jedním overalem a různými doplňky můžete vytvořit rozmanité outfity, podobně jako s šaty. Já jsem svůj overal zkombinovala velmi elegantně, a to s lodičkami Baťa se vzorem kohoutí stopy, kulatými brýlemi Komono a mou oblíbenou kabelkou Andrea Incontri. A třešinkou na dortu byla má rtěnka od Pupy, která je naprosto skvělá. Na rtech mi vydržela skoro půl dne.

A weather has got warmer during this weekend, so I could go out dressed up only in a few pieces of clothing. For the first time I put on my new Sheinside jumpsuit and I totally fell in love with it! Generally, jumpsuits are very universal as well as dresses, with one jumpsuit and various accessories you can create very diverse outfits.. My jumpsuit I combined in a very elegant way - with Bata dogtooth print heels, round shaped Komono sunglasses and my favourite Andrea Incontri bag. And on a top of that was this lipstick by Pupa, which is absolutely magnificent. It stayed on my lips nearly half a day.

coat: H&M, jumpsuit: Sheinside, heels: Bata, bag: Andrea Incontri, sunglasses: Komono, watch: Invicta

Share:

8 komentářů

 1. dokonalé :) fotky , outfit a hlavne TY :)

  OdpovědětSmazat
 2. Tak to je naprostá paráda! Moc ti to sluší! :)

  OdpovědětSmazat
 3. Ten overal je boží, asi se budu muset podívat na sheinside, protože jsem si zrovna uvědomila, že nutně "potřebuji" nový tmavě modrý overal... :D Moc Ti to sluší, vypadáš krásně, je to jednoduché ale efektní, s tím kimonem to je nádherné, jen bych já osobně zvolila jiné lodičky, třeba sytě červené jako máš rtěnku ale to je individuální a i ty s kohoutí stopou nevypadají zle ale přece jen... ;-)

  Klára
  NARA // czech fashion blog
  www.natalieklara.blogspot.com

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuju moc, jsem z overalu fakt strašně nadšená :-)...Je to můj první overal a chtěla bych si pořídit i nějaký další. Jinak s jednoduchými lodičkami by to asi byla větší klasika, ale tohle mi přišlo zajímavější :-)

   Smazat
 4. Jsi tak hubeňoučká:) Strašně Ti to sluší, skvěle jsi ty šaty zkombinovala, ty boty jsou úžasné! :) Skvělé, paráda!

  OdpovědětSmazat