Spring/Summer 2015 Trend Report: Tassels

Co se bude nosit na jaře a v létě a jaké módní trendy nás nejvíce zaujaly? To se dozvíte v několika našich článcích, které během pár týdnů postupně uveřejníme. A jako první na řadu přichází - třásně!

What will be worn in spring and summer and which fashion trends attracted us the most? This things you can find out in our few articles, which we will post during a couple of weeks. And as a first coming - tassels!

Alberta Ferretti, Etro, Thornton Bregazzi, Proenza Schouler

Tento zajímavý prvek se na módních molech ukázal již několikrát, a to i včetně předešlé sezóny, kdy jednotlivé kousky s třásněmi připomínaly divoký západ. Tentokrát se třásně nenesou striktně jen v tomto duchu, jejich pojetí je mnohem uvolněnější. V nových kolekcích na jaro a léto najdete třásně barevné, zkombinované s krajkou... Objevují se na veškerém oblečení, botách, kabelkách a dokonce i špercích, jak můžete vidět na jedné z fotek. Co na tento trend říkáte? Pro mě je velmi extravagantní a působivý, myslím si, že jakmile najdu nějaký krásný kousek s třásněmi, určitě si ho pořídím!

This remarkable trend has been already showed a few times on the catwalks including the last season, when individual pieces with tassels reminded the Wild West. This time tassels aren't in this spirit so strictly, their conception is more lax. In the new collections for spring and summer you can find colored tassels, tassels combined with lace... They appear on all types of clothing, on shoes, bags and even on jewels, you can see it on one of photos below. What do you say to this trend? For me it is very eccentric and impressive, I think I will buy some beautiful piece with tassels as soon as I find it!

Giorgio Armani, Proenza Schouler, Nina Ricci, Salvatore Ferragamo

Share:

0 komentářů