Křest Fashion Bible pro muže

Předevčírem jsme se Sárou zavítali na jeden skvělý večer, přesněji na koktejl, který se konal při příležitosti křtu Fashion Bible - speciálního vydání časopisu ForMen. ForMen, za jehož existencí stojí vydavatelství Mladá fronta, u nás patří k těm nejúspěšnějším pánským časopisům. Najdete v něm spoustu zajímavých článků s nadčasovými tématy, mnoho rozhovorů i módní inspirace, zkrátka všechno, co by mohlo zajímat úspěšného muže. 

Exkluzivní dubnové vydání, kvůli kterému jsme se vydali do krásného wellnes hotelu Volcano Complex, zazářilo obálkou s Leošem Marešem. Ten na této události samozřejmě nemohl chybět, dorazil se svou přítelkyní Petrou Faltýnovou a jako obvykle bavil publikum svým bezprostředním vystupováním. Mezi dalšími důležitými hosty byli například zpěvák Ben Cristovao, který spolupracoval na speciálu časopisu ForMen jako model, nebo úspěšný rybář Jakub Vágner, který se objevil na obálce ForMena minulý rok v září.

Ve Fashion Bibli můžete prolistovat celkem 200 stran s jedinečným obsahem, díky kterému budete mít, pánové, možnost seznámit se s podrobným manuálem moderního pánského oblékání, kromě toho si v novém čísle budete moct prohlédnout aktuální kolekce a najdete v něm také výzkum o vztahu českých mužů k oblékání, popřípadě i jejich partnerek.


Během pohodového večera si lidé mohli užít zajímavý doprovodný program, a to projížďku vozem Maserati, úpravu vousů břitvou od zkušeného holiče nebo focení před Fotonautem, ze kterého jsme si mimochodem odnesli několik fotografií (jednu z nich můžete vidět také na naší fanpage nebo na instagramu). Je to skvělá věc!

Fashion Bibli si můžete pořídit na stáncích za 99 Kč, doporučujeme také webovou stránku www.formenonline.cz, kde najdete spoustu informací o pánském stylu!

Share:

0 komentářů