Večerní centrum Milána

Dnes mám pro vás poslední článek z mého výletu do Milána, ukážu vám v něm večerní centrum města a také se s vámi podělím o věci, které ve mě zanechaly výrazné pocity a dojmy.

Protože jsme v Miláně měly spoustu práce, na zábavu a volný program nám moc nezbýval čas, takže jsme se do hlavního centra jely podívat až navečer a tam strávily pár hodin. Město je to opravdu nádherné, především ty budovy, krásná katedrála... Bylo se opravdu na co dívat!


Kromě památek, kaváren a restaurací ve městečku byly samozřejmě i obchody. Narazila jsem například na pro nás velmi známého Baťu, to by nebylo až tolik zarážející, ale překvapilo mě (a zároveň i pobavilo), že byl obchod Baťa hned ve dvou ulicích, které byly blizoučko u sebe!

Jinak se musím přiznat, že po nákupech jsme vůbec nechodily, hlavně z toho časového důvodu. Zato jsme strávily asi půl hodiny v místní Bille, kde jsme okukovaly italské produkty a zkrátka celkově úplně jiný sortiment, než najdeme u nás. A nakonec jsme si nějaké ty dobroty i koupily.


I když nebylo zrovna dvakrát velké teplo, neodpustily jsme si ochutnat tuto zmrzlinu, která nás lákala už zdálky. Vybrala jsem si klasickou čokoládovou a byla výborná. Mňam, hned bych si ji dala znovu.


Doufám, že se do Milána opět brzy podívám a budu si ho moct užít ještě o něco více než tentokrát. A co vy, už jste Miláno navštívili, chystáte se tam, nebo vás toto město vůbec neláká?

Share:

3 komentářů

  1. Ta první fotka je úplně parádní! Celkově se mi podle fotek město moc líbí, snad se tam někdy podívám osobně :)

    OdpovědětSmazat
  2. Toto město mě taky láká jako asi všechna italská města. Doufám,že se tam někdy podívám.

    OdpovědětSmazat