Air Force

Poslední dobou se mým oblíbeným kouskem, který rád nosím, stala bunda s odnímatelným beránkem, inspirovaná slavným bomberem AM1, který nosili američtí letci. Byla vlastně prvním impulsem k vytvoření hlavní myšlenky celého outfitu. Když už jsem si na sebe vzal "leteckou" bundu, chtěl jsem v tomto duchu dotáhnout i zbytek celého outfitu. Samozřejmě u něho nesměly chybět brýle - pilotky. Jako takový maličký detail se mi hodila i brož s orlem, kterou jste nedávno mohli vidět v NEW IN. A dalšími prvky, které měly vojenský styl trochu podpořit, byly i pásek s nápisem Brilliant Boys Brigade a kravata Michael Bastian. Ta je skvělá nejen díky originální pletené struktuře připomínající pleteninu u svetru, ale také díky jejímu vzoru. Tento zajímavý vzor je, dalo by se říct, dva v jednom, skrývá se v něm totiž jak vzor maskáčový, tak zvířecí.

A jacket with detachable faux fur has become my new favourite item lately. It is inspired by american famous AM1 bomber jacket, which has been worn by american pilots. It was actually the first impulse to create main idea of the whole outfit. When I put on this "aeronautical" jacket, I wanted to follow through the rest of the outfit in this spirit. Of course, that couldn't be missing a sunglasses - the aviator sunglasses. As a little detail - the brooch with eagle - match my outfit perfectly. You could see it in the NEW IN article recently. And other components, which had to support a military style, were belt with inscription Brilliant Boys Brigade and the Michael Bastian tie. The tie is great for an original knitted structure reminding a knitted sweater, but also thanks to its pattern. This interesting pattern is, you could say, two in one, because there is camouflage and also animal pattern.

jacket: H.E. by Mango, shirt: Reserved, jeans: Levis, sunglasses: Cesare Paciotti, brooch: Dsquared2, belt: Dsquared2, chain: Dsaquared2, chelsea boots: Gant, watch: Gant by Michael Bastian, tie: Michael Bastian

Share:

0 komentářů