Adidas by Stella McCartney trainers

Hlavní roli v dnešním outfitu hrají mé nové běžecké tenisky Adidas by Stella McCartney. Tato speciální řada pro Adidas se mi neskutečně líbí. Je mladistvá, zajímavá, módní, kvalitní a navíc se jednotlivé kousky z ní dají sehnat za celkem hezkou cenu. Jedny své tenisky od Stelly pro Adidas jsem si koupila v outletovém centru Fashion Arena, ale tyto jsem si objednala přes online obchod www.adidas.cz. Čas od času na něm najdete zajímavé slevové akce, a tak se docela vyplatí ho sledovat. A jak se vám líbí dnešní outfit?

The main role in today's outfit play my new Adidas by Stella McCartney trainers. I really love this special line for Adidas. It is youthful, remarkable, fashionable, with a good quality and on a top of that you can get its pieces for a nice price. I have bought one pair of Stella's trainers for Adidas in Fashion Arena Outlet Center, but these I have ordered on www.adidas.cz. From time to time you can find there interesting sales, so it's worth watching. Do you like today's outfit?

biker jacket: Esprit, t-shirt: H&M, ripped jeans: Asos, trainers: Adidas by Stella McCartney, bag: Lindex, sunglasses: Lindex, leather bracelet: Salvatore Ferragamo

Share:

1 komentářů

  1. Outfit vypadá super! :) Já sama sice nejsem fanynkou sportovních bot v kombnaci s elegantnějším oblečením, ale na tobě to vypadá fakt fajn. :)

    OdpovědětSmazat