The Micam

Hezký den všem! Minulý týden ve čtvrtek jsem se vrátila z Itálie, kde jsem strávila necelé čtyři dny. Ten, kdo sleduje můj instagram, se už předem mohl dozvědět, že jsem do Itálie jela navštívit milánský veletrh obuvi The Micam, kam jsem se dostala díky své mamce, která pracuje právě v oboru s obuví.

Veletrh The Micam, který probíhal ve dnech od 15.2. do 18.2., jsme měly asi půl hodinky cesty od našeho ubytování v centru Milána. K prozkoumání několika obrovských hal s obuví jsme využily celé tři dny. A bylo to tak akorát, haly byly totiž opravdu rozsáhlé, uvnitř nich se nacházela stovka stánků (provizorních butiků) různých značek, ať už z Itálie nebo ze světa, které zde předváděly své nové kolekce pro nadcházející sezóny. Letos veletrh navštívilo neskutečných 32 112 lidí!

Já s mamkou


Na fotografiích níže můžete vidět především to, jak veletrh zhruba vypadal a také co mě na něm nejvíce zaujalo. Těch okamžiků bylo nespočet, ale snažila jsem se vybrat ty nejzajímavější.


Některé stánky si pro své zákazníky připravily i drobné občerstvení, takovým dobrým příkladem je španělská značka Xti, která věnovala své úsilí a zřejmě i dost peněz do svého celkem propracovaného marketingu. Tváří značky Xti se stala minulý rok Irina Shayk, to je ale podle mého názoru, bohužel, to jediné hezké, co může značka Xti nabídnout.


Pro mě ten nejkrásnější a nejatraktivnější stánek měla firma Desigual, která pochází taktéž ze Španělska. Líbil se mi opravdu ze všech nejvíc, a to i přesto, že od Desigual nemám ani jednu věc a její sortiment mě příliš neláká ke koupi. Nicméně musím pochválit její novou linii sportovní obuvi, ta se hezky vyvedla! Stánek nebyl přitažlivý jen po designové stránce, ale také svým občerstvením, kterým bylo tropické ovoce, oříšky a v neposlední řadě dobré pití!


Na veletrhu nechyběla značka Loake, která opravdu vyniká na britské scéně s obuví. Loake vyrábí prvotřídní koženou obuv, kterou lze po určitém čase, kdy ji onosíte, nechat zrekonstruovat za poplatek 1600 Kč tak, aby vypadala téměř jako nová. U nás najdete obchod s botami Loake v Praze v Pánské pasáži Na Příkopě nebo si je můžete objednat přes internet, kde je najdete dokonce i ve slevě - zde.


Na veletrhu jsem poprvé viděla kolekci obuvi známých sester Kardashian, na pohled byla krásná i módní, ale je vyráběna ze syntetiky a navíc v Číně, což asi nebude příliš kvalitní kombinace.


V dalších dnech se můžete těšit na další články, ve kterých vám napíšu o dalších zajímavostech z veletrhu a také vám ukážu fotky, které jsem nafotila ve večerním centru Milána!

Share:

0 komentářů