Pánské účesy pro jaro/léto 2015

Trendům nepodléhá jen oblečení, ale také účesy. Přeci jen je to naše součást, která výrazně dotváří celkový vzhled, a pokud právě teď hledáte něco nového, nechte se klidně inspirovat trendy účesy pro tuto sezónu.

Rozvlň to

Asi tím největším trendem bude přirozenost a objem. Díky jemným vlnám získá váš účes nedbalý, až rošťácký vzhled. Zapomeňte na pevně sčesané a utáhnuté účesy, dejte svým vlasům volnost. Pokud máte vlasy od přírody rovné, k zvlnění vám dopomůže difuzér.


Kudrliny

Přírodní kudrliny nejsou moc obvyklé, ale pokud už je máte, nezoufejte! Letos jsou opravdu trendy a když si vlasy zkrátíte po stranách a vzadu, snadno s nimi vytvoříte poutavý kontrast. Pokud si chcete dopřát vlnité vlasy, nejsnazším způsobem je trvalá. Ano, vím, představa klasické trvalé, kterou nosí naše babičky, může být asi trochu úsměvná, ale není trvalá jako trvalá. Rozhodně je dobré nejdříve si promluvit s vaší kadeřnicí o tom, jakou techniku zvolí a jaké kudrliny by se k vašemu typu vlasů nejvíce hodily.


Delší než obvykle

Delší vlasy vypadají výborně a můžu vás ujistit, že s nimi nebudete vypadat zženštile. Rozhodně však nejsou pro každého, pokud máte vlasy nepoddajné, tak na delší vlasy zapomeňte. Bylo by to zbytečné každodenní trápení, když byste se snažili své vlasy zkrotit a vyfoukat. Klíčem k účesům z delších vlasů je paradoxně časté stříhání, díky kterému si účes zachovává svůj tvar a vyhnete se díky němu i nepěkným roztřepeným konečkům. Pokud máte nyní vlasy opravdu krátké a rozhodnete se, že byste chtěli vyzkoušet vlasy delší, rozhodně se nesmíte nechat odradit trnitou cestou mezi jednotlivými fázemi, kdy vlasy nejsou ani krátké ani delší a jsou prostě nijaké.


Kratší sestřih ano, vystříhaný ne

Vystříhané vlasy kolem uší a na krku byly až doteď naprostou trendy záležitostí. Letos vystříhání ustupuje pouze zkráceným vlasům.


Tak co, inspiroval vás některý z trendů a zkusíte podle něj vyladit svůj vzhled, nebo máte svůj účes, který jste si oblíbili a takřka ho neměníte?

Share:

0 komentářů