NEW IN: brýle Tom Ford

Tom Ford proslul jako návrhář, který dostal na výsluní italský modní dům Gucci, a to díky svým geniálním nápadům, které u Gucciho mohl realizovat jako kreativní ředitel. Po řadě úspěšných let se však Tom Ford rozhodl k odchodu. Všem bylo ale hned jasné, že takhle úspěšný a talentovaný návrhář se rozhodně k odchodu do ústraní nechystá. Netrvalo dlouho a Tom Ford přišel se svou vlastní luxusní modní značkou. Ta je dnes tak rozrostlá, že nabízí dámskou i pánskou řadu, doplňky, brýle i kosmetiku.


U nás se dá Tom Ford zakoupit např. v Pařížské 18, k výběru je bohužel vždy maximálně pár kousků, což je oproti butikům ve světě jen taková malá ochutnávka. Celkově jsou butiky Tom Ford svým pojetím jedny z těch nejkrásnějších. Tomu dá jistě za pravdu i Sára, která jeden navštívila v Las Vegas v komplexu The Crystals, kde ji přecházel zrak nejen z široké nabídky oblečení, obuvi i veškerých doplňků, ale nadchl ji i profesionální a více než přátelský přístup všech prodavačů.

Od Toma Forda jsem donedávna měl jedny dioptrické a jedny sluneční brýle. Teď mi k nim přibyly další sluneční brýle, konkrétně model Damian. Na brýlích Tom Ford se mi nejvíce líbí klasické tvary obrub brýlí se zajímavými designovými detaily.

Share:

2 komentářů

  1. Když jsme u Toma, nevedel jsem, ze je take reziser, doporucuji jeho "Single Man" , ktery jsem videl nedavno. Pekna panska moda s paradnimi dobovymi doplnky,....

    OdpovědětSmazat