My new Diesel Black Gold jeans

Po krátké odmlce jsem tu konečně znovu se svým outfitem. Vyrazil jsem v něm na prezentaci nové kolekce Orsay a strávil v něm celý pohodový zbytek dne v Praze, který jsem si se Sárou skvěle užil. S dobrou náladou jsem odcházel ze Zary Na Příkopě, kde jsem si pořídil pár kusů oblečení za zlomek jejich původní ceny, a odpoledne jsme si se Sárou zpestřili posezením v Running Sushi, tam jsme ochutnali nejednu specialitu z asijské kuchyně.

Co se týče mého outfitu, jen bych se rád zmínil o svých nových džínách. Už dlouho jsem hledal kalhoty s kvalitnějším a zajímavým denimem, a právě takové jsem našel od značky Diesel Black Gold. Radost mi udělalo také to, že jsem je našel za velmi výhodnou cenu na www.yoox.com, přestože se takové džíny obvykle pohybují ve vyšší cenové kategorii. Líbí se vám?

After a short pause I am finally here with my outfit. Dressed in this clothing I have set off to presentation of the new Orsay collection and I spent all leisure day in Prague, which I enjoyed a lot with Sara. With a good mood I left from the Zara store, where I bought a few pieces of clothing for a fraction of original price, and that afternoon we variegated with a seating in Running Sushi, there we had a taste of many asian specialities.

As for my outfit, I just would like to mention about my new jeans. I had been looking for a trousers with quality and attractive denim for a long time, and I found those by Diesel Black Gold brand. I was so happy, that I have found the jeans for a special price on www.yoox.com, although they are usually in higher price category. Do you like it?

jacket: Pierre Balmain, t-shirt: Dolce&Gabbana, jeans: Diesel Black Gold, boots: Zara, belt: H&M, beanie: H&M, chain: H&M, bracelet: Dolce&Gabbana, watch: Emporio Armani, sunglasses: Marc Jacobs

Share:

2 komentářů