Long cardigan

Dlouhý cardigan je v poslední době hodně IN. Jedná se o modernější verzi klasického cardiganu s knoflíky, oproti tomu je ale právě tento typ svetru bez knoflíků. Takový cardigan bych rozhodně zařadila mezi ty univerzálnější kousky, vypadá totiž skvěle v každém ročním období, díky svému střihu je výrazný i specifický a dá se celkem dobře kombinovat. Teď v zimě musíte ke cardiganu zvolit i vhodnou bundu, vedle určitě nešlápnete s křivákem nebo jinou koženou bundou, pokud však budete chtít vypadat naopak více elegantněji, sáhněte po hezkém kabátku.

Long cardigan is definitely IN last time. This is a more modern version of classic cardigan with buttons, but this type of sweater has no buttons compared to that. I would class this cardigan between more universal pieces, because it looks great in every season, thanks to its cut it is striking and specific, it is also good for making many fashion combinations with it. Now in the winter you have to choose a suitable jacket to it, you certainly don't go wrong with biker jacket or another leather jacket, if you would like to look more elegant, you can look for a nice coat.

biker jacket: Esprit, long cardigan: Sheinside, t-shirt: H&M, faux leather pants: H&M, boots: Cuplé, tote bag: Lindex, bracelet: Salvatore Ferragamo

Share:

1 komentářů

  1. Jednoduše skvělý outfit! Líbí se mi úplně vše, ale nejvíc mě zaujaly asi botky. Jinak moc závidím klobouk, taky bych si rád podobný pořídil. :)

    OdpovědětSmazat