Kosmetické produkty Yves Saint Laurent

Za poslední dobu se mi doma nahromadilo pár kosmetických produktů od značky Yves Saint Laurent. Všechny mají jedno společné, a to překrásné obaly, které už zdálky lákají k nákupu, čiší z nich elegance a čistá krása. Během vánočních svátků jsem se rozhodla, že vám blíže představím to, co se skrývá uvnitř každého z nich.


YSL Le Teint Encre de Peau tekutý make-up - O svém oblíbeném make-upu, který používám již delší dobu, jsem už několikrát psala. Tento z nové podzimní kolekce YSL jsem poprvé vyzkoušela před necelým měsícem a zatím mohu říct, že jsem s ním velmi spokojená. Je extra tekutý, takže se výborně roztírá po pleti, hezky s ní splyne a nevytvoří druhou viditelnou vrstvu. Zároveň je matný, což mi také vyhovuje. Jedinou nevýhodu vidím v tom, že nemá klasickou pumpičku jako dávkovač, budete se muset spokojit jen s delší špachtličkou, která je připevněna na víčku.

YSL Touche Éclat rozjasňovač - Bez rozjasňovače YSL bych si už dokonalé líčení snad ani nedokázala představit, používám ho pod oči a někdy i na bradu. Pleť vždy krásně oživí.

YSL Blush Radiance No. 6 tvářenka - I když jsem si myslela, že růžová na mých líčkách nebude vypadat nejlépe, nakonec se mi zalíbila. Tvářenka je navíc praktická svým zrcátkem i štětečkem uvnitř.

YSL Baby Doll tekuté oční linky - Zlaté oční linky mi přišly pro Vánoce jako dělané, a i když si linky na oči nenanáším často, s těmito to bylo docela snadné.

YSL Volume Effet Faux Cils Baby Doll řasenka - S touto řasenkou jsem moc spokojená, používám ji od léta a nemohu si ji vynachválit. Psala jsem o ní již v článku Kosmetické vychytávky od Yves Saint Laurent.

YSL Vernis à Lèvres Rebel Nudes No. 102 lesk na rty - A na závěr jemný lesk v nude odstínu, který hezky podtrhl celé líčení. I když je to jen lesk, na rtech vydrží poměrně dlouho!


Tváří všech kampaní Yves Saint Laurent se pro tento rok stala celosvětově proslulá modelka Cara Delevingne, která v nich díky svému tvárnému a zároveň výraznému obličeji opravdu zazářila. Cara mě nejvíce zaujala v krásných video kampaních, a tak se na jednu z nich můžete podívat hned tady, kde je v hlavní roli řasenka YSL Baby Doll.Těšte se na další článek, čeká na vás malé překvapení!

Share:

2 komentářů

  1. Hezký článek. Cara je výborná a video kampaň s ní se moc povedla.

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Moc děkuji! Nemůžu jinak než souhlasit, Cara je v těch kampaních prostě skvělá.

      Smazat