Dip dye

I když mám raději léto, zima má své kouzlo, a to se odrazilo i v těchto fotkách, které mají svou osobitou atmosféru. V době, kdy napadl sníh, jsem konečně měla důvod k tomu, po roce vytáhnout svůj huňatý kožíšek Pepe Jeans v zajímavých barvách ve stylu dip dye. Kromě toho vám ale musím představit i svou novou kabelku, kterou jsem dostala k Vánocům a udělala mi velkou radost. Líbí se mi její kvalitní zpracování, menší velikost a celkový elegantní vzhled. Co na ni říkáte?

Although I love summer, winter has its charm and it has reflected in these photos, which have their own unique atmosphere. At the time, when the snow fell, finally I had a reason to put on my furry Pepe Jeans fur in striking colors in dip dye style. Moreover I have to present also my new bag, which I have got as a Christmas gift and I am happy for it. I like its quality, smaller size and elegant look. What do you think about that?

faux fur: Pepe Jeans, turtleneck: Gant, jeans: Pepe Jeans, boots: Tamaris, bag: Axel, sunglasses: New Yorker

Share:

3 komentářů

  1. Úžasná barva rtěnky.Můžeš prozradit značku a odstín?

    OdpovědětSmazat
  2. Mockrát děkuji! :-) Je to lesk na rty s celým názvem Rouge Dior Crème De Gloss číslo 741. Je fakt super! Přestože je to lesk, na rtech vypadá jako rtěnka, skvěle se roztírá a na rtech drží dlouho.

    OdpovědětSmazat
  3. Ten kozisek je zkratka uchvatny :))

    OdpovědětSmazat