Tamaris

Z našeho jednodenního výletu do Drážďan, kam jsme vyrazili spíše za odpočinkem než na nákupy, mám pro vás samozřejmě i svůj outfit, který byl focen v krásné, staré části Drážďan.

Co bych dnes chtěla vyzdvihnout, jsou především kožené botky značky Tamaris. Od této německé firmy jsem vlastnila již několik párů bot a pokaždé jsem byla opravdu spokojená s jejich kvalitou. Ta je pro mě nezbytná, a v chladných měsících obzvlášť. Pro momentální i nadcházející roční období jsem si pořídila šněrovací boots s nápaditou lesklou špičkou a patou ve vínovém nádechu. Skvěle se mi k ním hodil můj nový rolák! Na sobě mám, mimo jiné, i bundu H&M, vyrobenou ze směsi vlny, kterou jsem shodou okolností ukořistila minulý rok za poloviční cenu právě v Drážďanech. I když to na první pohled není zřetelné, má teplejší podšívku, kožešinový límec kolem krku je také příjemně hřejivý. Co na dnešní outfit říkáte? Líbí se vám?

bunda: H&M, rolák: C&A, kalhoty: H&M, boty: Tamaris, kabelka: Alessandro Dell'Acqua, hodinky: Invicta, brýle: New Yorker

Share:

3 komentářů

  1. Super! :-) Šněrování jsem letos taktéž přišla na chuť :-) A ráda bych si pořídila podobný kabátek :)

    OdpovědětSmazat
  2. Pěkný outfit :))

    http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

    OdpovědětSmazat