Jean Paul Gaultier for Lindex

Představení nové kolekce Jean Paul Gaultier v showroomu jsme s Markem bohužel prošvihli, ale alespoň já jsem si nenechala ujít její uvedení a na výsledek spolupráce známého návrháře s Lindexem jsem se zašla podívat přímo do obchodu. Kolekce je v prodeji již od 8.10., nakupovat můžete nejen ve vybraných prodejnách Lindex, ale také na eshopu, což možná někteří z vás s radostí uvítají!


Dámská část limitované edice na mě působí velice hravě a především výrazně, a to se mi moc líbí. Celé kolekci dominuje proužek a objevují se zde i různé motivy. Mezi oblečením vynikají pleteniny a kabátky, které jsou pro momentální i nadcházející roční období samozřejmostí, zaujala mě teplá pletená šála, šedý rolák, ale i jednoduché celoroční kousky jako například tyto kalhoty.


V kolekci Jeana Paula Gaultiera pro Lindex najdete i spodní prádlo, mně se nejvíce zalíbilo krásné černé body, vypadá propracovaně a kvalitně. 


A máme tu rozkošnou, dětskou část této kolekce! V té najdete dost podobné modely jako v dámské sekci, alespoň co se týče potisků, a navíc je o dost levnější. To by mohlo potěšit nejednu maminku!


Já sama jsem si zatím nic nepořídila, ale rozmýšlím nad koupí šedého roláčku. A co vy? Už jste si z této kolekce něco pořídili, chystáte se, nebo vás vůbec neoslovila?

Share:

0 komentářů