Kombinování vzorů

Matěj si ve svých outfitech doslova libuje v kombinování vzorů, materiálů i různých stylů. Jak jsme zmínili v nedávném článku, sází především na sílu doplňků a i těch nejdrobnějších detailů, které vždy tvoří jeho outfit. 

Obzvláště v dnešním looku si můžete všimnout precizní kombinace, propracované do posledního "puntíku". Kostkovaná košile s bílým límečkem oživila jednoduché tmavě modré sako, zatímco úzká kravata s erby a vzorovaný kapesník vše dotáhly k pomyslné dokonalosti. Šedé kalhoty Topman hrají prim s šedou kostkou, která se objevuje na košili. Poutavým kouskem jsou retro brýle od italské značky Cesare Paciotti a i když to na fotkách není vidět, mají luxusní kožené lemování na nožičkách.

Trochu netradiční je u tohoto outfitu obuv. Každý by asi čekal nějaké elegantní polobotky, ale Matěj dal přednost běžeckým teniskám Adidas ZX500 v krémové barvě a pleteném provedení. Ty si dovezl z jeho nedávného výletu do Las Vegas, kde na ně náhodou narazil. Samozřejmě, že to není jediný zajímavý kousek, který si tam pořídil, ale o těch dalších třeba zase až příště!

sako: H&M, košile: Zara, kalhoty: Topman, boty: Adidas, kravata: Topman, pásek: Asos, kapesníček: handmade, hodinky: Dolce&Gabbana, brýle: Cesare Paciotti

Share:

0 komentářů