Hodinky GANT by Michael Bastian

Michael Bastian je americký módní návrhář, oceněný CFDA titulem nejlepší pánský návrhář pro rok 2011, který je u nás známý především díky spolupráci se značkou Gant. S tou spolupracuje již od podzimu 2010. Bastianova práce je vždy velice originální a nepřehlédnutelná, jeho každá kolekce je okořeněná jiným příběhem.

Mně se podařilo sehnat raritní kousek, a to hodinky ze speciální limitované edice Gant by Michael Bastian podzim/zima 2011. Kolekce byla představena během módního týdnu v New Yorku a tyto hodinky během přehlídky zdobily zápěstí hned několika modelů. Hodinky jsou zajímavé tím, že mají tři pásky na výměnu, jeden černý kožený a pak dva nylonové, do budoucna si určitě pořídím i další. Díky černému pouzdru hodinek se, myslím, budou dobře kombinovat s mnoha barvami řemínků. Už se nemohu dočkat, až tyto parádní hodinky zakomponuji do nějakého ze svých budoucích outfitů.

Poslední dobou se mi práce Michaela Bastiana líbí čím dál tím více a jistě nezůstanu jen u hodinek a pořídím si něco dalšího, ať už přímo něco od Michaela Bastiana, nebo nějakou věc z kolekce, kterou navrhuje pro Gant. U té si ale budu muset tak trochu pospíšit, jelikož letos spolupráce značky Gant a Michaela Bastiana končí, a tak vlastně máme všichni poslední možnost zakoupit si v tento podzim a zimu zajímavé kousky, které tento návrhář pro Gant vytvořil. Několik z nich jste dokonce měli možnost zahlédnout v naší reportáži z nedávné pražské přehlídky Gant.

Share:

0 komentářů