Tod's

Italská značka Tod's, pověstná především ruční výrobou obuvi, zejména pak mokasínů, mému dnešnímu outfitu vdechla to pravé kouzlo. Od Tod's jsem si před pár měsíci pořídila brýle, přesně takové pilotky jsem sháněla již delší dobu - jednoduché a přesto výjimečné - od té doby, co je mám, mi slouží k mnoha outfitům. Na našem blogu ale mají premiéru až dnes, kdy nádherně doplnily mou maxi sukni s rozparkem a rozverně barevnou halenku bez rukávů. Potrpíte si stejně jako já na kvalitní a zajímavé brýle?

The italian Tod's brand, which is notorious especially for its manufacture of footwear, mainly moccasins, breathed a right magic to my outfit. From the Tod's brand I bought a sunglasses, I have been looking for these aviator sunglasses for a long time - simple and yet exceptional - I have used it to many outfits since the time I have them. But on our blog the sunglasses has a premiere up today, in this case they beautifully complemented my maxi skirt with vent and playfully colored blouse without sleeves. Do you like the quality and attractive sunglasses like me?

halenka: H&M, sukně: New Yorker, boty: Asos, kabelka: Baťa, brýle: Tod's, hodinky: Invicta, náramek: Tiffany & Co., prstýnek: Swarovski

Share:

2 komentářů