Jaký bude letošní Unique Fashion Week?

Před několika dny jsme se s Markem zúčastnili tiskové konference Unique Fashion Week a po delší době opět zavítali do úžasných prostorů luxusního pražského hotelu Boscolo. Jaký bude letošní týden módy? Bude opravdu "jedinečný", jak říká již samotný název této události? My si troufáme říci, že ano, program bude totiž opravdu nabitý!

Na tiskové konferenci nám byla představena letošní vítězka soutěže BLACK CARD Denisa Dovalová, která svou kolekci samozřejmě představí na Unique Fashion Weeku. Nebude zde chybět ani mladý a talentovaný Lukáš Macháček, vítěz loňského ročníku. Dále se můžete těšit také na české stálice jako je Ivana Mentlová, Klára Nademlýnská, Beata Rajská nebo Tatiana Kovaříková.

Jako významný zahraniční host Unique Fashion Week navštíví španělský módní návrhář Alfredo Villalba, ten patří k nejtalentovanějším návrhářům španělské módní scény, a tak přichází jedinečná možnost vidět celou Alfredovu podzimní kolekci na vlastní oči. Jeho modely jsou sofistikované, ženské a především ručně šité.

Za návštěvu, podle našeho názoru, rozhodně stojí také přehlídky Dolce&Gabbana, Bulgari či We Are Replay.

Tak jak se vám naše malá ochutnávka líbí? Chystáte se na Unique Fashion Week?


Na Unique Fashion Weeku se nám nejvíce líbí, že podporuje mladé talenty a dává jim šanci se prosadit. O tom se můžete přesvědčit i v jedinečné video kampani, která byla pro tuto příležitost natočena.


Share:

0 komentářů