Sheinside

Především u spousty blogerek, ať už našich českých či zahraničních, neustále narážím na oblečení z internetového obchodu www.sheinside.com. Jejich oblečení mi je svým vzhledem sympatické, ale z některých stran jsem slyšela nehezké povídání o špatné kvalitě. Teď, když z tohoto obchodu vlastním šaty a transparentní psaníčko, které jsem již delší dobu měla na svém pomyslném wishlistu, mohu říci, že kvalita celkem odpovídá své ceně a řekla bych, že není o nic horší než kvalita oblečení a doplňků v běžných obchodních řetězcích. V podstatě jsem mile překvapena!

Na Sheinside naleznete trendy oblečení za nízké ceny i mnoho doplňků. Mé nové šaty mě zaujaly svým neprojmutým střihem, samy o sobě sice vypadají jednoduše, ale s pár doplňky s nimi rázem můžete vykouzlit nevšední outfit. Aby měl můj outfit ten správný šmrnc, osvěžila jsem ho nejen doplňky, ale pro ozvláštnění také jemně vlnitými vlasy.

I often see a clothing from the www.sheinside.com online store especially on czech and also foreign blogs. I like this clothing, it is very sympathetic, but I heard a bad talking about its quality. Now, if I have a dress and a transparent clutch bag from this online store, which I had on my imaginary wishlist before, I can say, that the quality corresponds to the price and I would like to say, that it isn't worse than a quality of clothing and accessories from normal chain stores. As a result I am pleasantly surprised! 

On the Sheinside you can find trendy clothing for low prices and also many accessories too. I was impressed by my new dress because of its cut, it looks very simple, but with accessories you can create remarkable outfit. I revived my outfit with accessories, but also with a gentle wavy hair for a good pizzazz.

šaty: Sheinside, boty: Asos, psaníčko: Sheinside, brýle: H&M, hodinky: Invicta

Share:

7 komentářů

 1. Moc hezký moderní outfit. Nejvíce mě upoutalo psaníčko, brýle a lak na nohou! :D :) Corculum♥

  OdpovědětSmazat
 2. tak tohle ti opravdu sekne! krásný outfit!:)

  OdpovědětSmazat
 3. Tak tohle je skvělý naprosto do puntíku! Od hlavy až k patě <3 za mě tvůj nejlepší outfit za poslední týdny! Nádherný barvy, střih ti nesmírně sedne, krásně jsi to doladila a i ty vlnité vlasy ti moc sluší :)
  Dom by Dom

  OdpovědětSmazat
 4. skvelé šaty :)

  http://lifebyteenboy.blogspot.sk/

  OdpovědětSmazat
 5. Okuliare a kabelka sú parádne :)

  OdpovědětSmazat
 6. Nádherný outfit. Nejvíce se mi asi líbí boty :) Mohu se zeptat jakou máte zkušenost s dobou doručení u Sheinside ?
  Děkuji moc.

  OdpovědětSmazat